Не дайте злодію жодного шансу

  • Фото: Не дайте злодію жодного шансу
  • Фото: Не дайте злодію жодного шансу

В Україні стартувала акція «Квартира під охорону-2018»
Увага! З 01 до 17 березня 2018 року Поліція охорони за дорученням Національної поліції України, а також з метою посилення захисту майна громадян і протидії квартирним крадіжкам, проводить весняну соціальну всеукраїнську акцію «Квартира під охорону». За умовами акції, громадянам пропонується встановити охоронну сигналізацію у помешканні з 50-ти відсотковою знижкою на монтажні роботи.
У зазначений період громадянам надається можливість сплатити вартість охоронного обладнання, а монтажні роботи з обладнання помешкання сигналізацією фахівці підрозділів поліції охорони виконають за половину їх вартості. Крім того, для учасників антитерористичної операції на Сході України вказана знижка становитиме до 75 відсотків.
Віджим пластикових вікон, виламування серцевин замка, підбір ключів та незачинені двері – основні способи проникнення злодіїв до помешкань. Сьогодні досвідченому «домушнику», який має у своєму арсеналі найрізноманітніші інструменти для злому вікон та дверей, потрібно лише дві-три хвилини, щоб потрапити до квартири.
Злодії до дрібниць вивчають розпорядок дня усіх мешканців облюбованої квартири, користуються системою спеціальних позначок, стежать за вікнами, показниками електролічильників тощо. Одним словом, зломом квартир займаються професіонали, яких навряд чи зупинять стандартні засоби захисту. Але, як показує досвід, вже один тільки факт наявності в будинку охоронної сигналізації змушує багатьох квартирних злодіїв відмовитись від скоєння злочину.
Найпростіший і найдієвіший спосіб вберегти своє майно – поставити помешкання на пультову охорону Поліції охорони.
Скористайтесь можливістю суттєво заощадити на встановленні системи сигналізації!
Телефонуйте:


← вернуться в Детективные, охранные услуги в Коростене

special logo
Цена: 0 гривен
В других валютах
Коростенський міжрайонний відділ УПО
Город: Коростень
Дата: Воскресенье, 18 Март 2018
Просмотров: 134 разместить в TOP ↑
или посмотреть все контакты


Captcha image

  Похожие объявления:

  Вы смотрели: